Tel. 71 364 74 21 do 25, Faks 71 364 74 20, E-mail: biuro@modus-kancelaria.pl

KARIERA

Doskonalenie własnych umiejętności oraz najwyższy poziom obsługi merytorycznej klientów jest jedną z podstawowych wartości w Kancelarii Prawnej Modus.

Oferując od blisko 20 lat możliwości rozwoju zawodowego prawnikom, aplikantom i stażystom Kancelaria jest miejscem gdzie osoby ambitne, nastawione na rozwój mogą realizować swoje cele.
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w zespole Kancelarii Prawnej Modus, podjęciem praktyki bądź stażu prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:

(W tytule prosimy wpisać CV – Praca, CV – Praktyki)
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie w dziale Aktualności na bieżąco prezentowane są oferty pracy i staży.
Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

Praktyki i staże

Dowiedz się więcej

Praktyki i staże są ważnym elementem kształcenia młodych adeptów prawa. Wiedza teoretyczna zdobywana podczas akademickiego procesu kształcenia konfrontowana jest z praktycznymi elementami pracy prawnika.
Jeśli jesteś studentem, co najmniej trzeciego roku prawa możesz aplikować na staż lub praktykę w naszej kancelarii.
Przy rekrutacji poza ogólnym poziomem wiedzy prawniczej brane pod uwagę są między innymi takie elementy jak znajomość języków obcych, działalność dodatkowa oraz wysoka kultura osobista kandydatów.

Kancelaria Prawna Modus

  • ul. Igielna 14-15/6, 50-117 Wrocław
  • 071 364 74 21 do 25
  • 071 364 74 20
  • biuro@modus-kancelaria.pl

Masz pytanie? Napisz