Tel. 71 364 74 21 do 25, Faks 71 364 74 20, E-mail: biuro@modus-kancelaria.pl

FAQ

FAQ

Poznaj odpowiedzi na interesujące Cię pytania

Tak  – Infrastruktura i zasoby kancelarii dają taką możliwość. Kancelaria posiada doświadczenie w zakresie skutecznego prowadzenia i egzekwowania interesów klientów grupowych szczególnie w aspekcie prawa pracy oraz wspólnot poszkodowanych przez firmy deweloperskie.

Kontakt z prawnikiem

Tak – Podczas spotkania oraz  po analizie dokumentów związanych ze sprawą określimy zakres czynności koniecznych do podjęcia. Przedstawimy  scenariusze działania uwzględniając  czynniku takie jak skuteczność, czas, koszty. Pomagając i występując w Państwa imieniu z sukcesem zakończymy powierzone nam sprawy.

Sprawdź szczegóły oferty

Tak – Szanując Państwa czas oraz mając na względzie wygodę klientów Kancelaria świadczy swoje usługi również w siedzibie klienta bądź lokalizacjach znacznie oddalonych od wrocławskiego biura Modus. Elastyczność prawników i specjalistów Kancelarii Prawnej Modus przekłada się także na możliwość umówienia spotkania poza regularnymi godzinami pracy biura.

Umów dogodny termin spotkania

Złożoność stosunków i gałęzi  prawa determinuje prezentację  elementów oferty . Kancelaria Prawna Modus prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Zapraszamy do kontaktu w celu szerszego zaprezentowania interesujących Państwa aspektów.

Sprawdź szczegóły oferty

Przed spotkaniem bądź wizytą w biurze Modus prosimy o Kontakt z sekretariatem kancelarii, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji jak przygotować się na spotkanie z prawnikiem. Pozwoli to możliwie najlepiej określić zakres następnych czynności już podczas spotkania.

Kontakt z sekretariatem

W przypadku znacznego katalogu i typu spraw tak. Prawnicy Kancelarii Prawnej Modus w sposób profesjonalny dokonują analizy i oceny powierzonych spraw. Określenie wyniku podejmowanych działań jest jednym z pierwszych i podstawowych elementów współpracy. Już na pierwszym spotkaniu dowiedzą się Państwo o możliwych rozstrzygnięciach dla sprawy.
W przypadku dużego stopnia złożoności i skomplikowania sprawy odpowiedź, co do możliwych scenariuszy prezentowana będzie po dokonanej analizie stanu prawnego.

Dowiedz się więccej

Tak – Kancelaria Prawna Modus na życzenie udostępnia swoje referencje.

Tak. W ramach świadczonej pomocy i usług Kancelaria prowadzi postępowania pojednawcze i arbitrażowe, których celem jest przyspieszenie i uniknięcie dalszych perturbacji związanych z konfliktem. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zakładce oferta.

Sprawdź szczegóły oferty

Tak. Kancelaria posiada doświadczenie i zasoby w prowadzeniu tego typu spraw. W zakresie spraw klientów zagranicznych posiadamy partnerów w Kanadzie, Niemczech, Czechach i Wielkiej Brytanii. Jesteśmy w stanie skutecznie zdiagnozować i poprowadzić państwa sprawy.

Kancelaria Prawna Modus

  • ul. Igielna 14-15/6, 50-117 Wrocław
  • 071 364 74 21 do 25
  • 071 364 74 20
  • biuro@modus-kancelaria.pl

Masz pytanie? Napisz