Tel. 71 364 74 21 do 25, Faks 71 364 74 20, E-mail: biuro@modus-kancelaria.pl

Kancelaria Prawna MODUS

"Pomagać ludziom, aby uwierzyli, że sprawiedliwość w trudnych chwilach życia, może być jego najważniejszym elementem."

O Kancelarii Prawnej

Zapewnienie bezpieczeństwa obsługi prawnej jest jednym z podstawowych warunków, jakim należy sprostać, aby pozyskać zaufanie klienta. Elementem bezpośrednio wpływającym na bezpieczeństwo jest sposób przetwarzania danych i informacji pozyskanych od klienta. W przypadku Kancelarii Prawnej MODUS® postulat ten realizowany jest dzięki wewnętrznemu systemowi obiegu informacji CIS MODUS . Pozwala on na koordynowanie i obsługę wielu zleconych spraw przy jednoczesnym zabezpieczeniu informacji przed osobami nieuprawnionymi.

Ze względu na konieczność obsługi prawnej spraw często poza główną siedzibą Kancelarii, stworzyliśmy system „mobilnych biur” umożliwiających naszym prawnikom dostęp do bazy danych , programów wiedzy prawniczej z poziomu przeglądarki WWW w każdym miejscu w Polsce czy za granicą. Kancelaria korzysta z nowoczesnych systemów ochrony antywirusowej i oprogramowania zabezpieczającego.

Filozofia i wartości

Nasza filozofia ukierunkowana jest na zapewnienie bezpieczeństwa prawnego i profesjonalizmu świadczonych na rzecz klientów usług. Środkiem do realizacji tego celu jest gruntowna wiedza i doświadczenie prawników i pracowników naszej kancelarii. W codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych platform informacyjnych i technologicznych pozwalających usprawnić proces obsługi powierzonych nam spraw.

Nasze biuro

Siedzibą Kancelarii Prawnej Modus® jest Wrocław. Biuro zlokalizowane jest w centrum miasta, przy ulicy Igielnej 14-15/6. Lokalizacja kancelarii jest blisko sądów i prokuratury. Kancelaria posiada wszelkie zasoby do realizacji złożonych zadań prawnych i projektów. Do dyspozycji klientów pozostaje sprawnie działający sekretariat kancelarii , sala konferencyjno – szkoleniowa oraz bezpłatny parking.

Udzielana pomoc prawna oraz realizacja codziennych zadań wspomagane są nowoczesnymi platformami informacyjnymi i technologicznymi takimi jak LEX , Legalis , Lex Polonica , SPG czy KRD.

Na podstawie wieloletnich doświadczeń stworzyliśmy autorski system obiegu informacji i bazę wiedzy CIS MODUS®, na którą składają się między innymi wzory pism opinie , opracowania prawne , analizy . Wpływa to bezpośrednio na bezpieczeństwo , efektywność i lepsze wykorzystanie zasobów. Klienci za pomocą Panelu Klienta Modus® mają stały dostęp do prowadzonych przez kancelarię spraw. Na bieżąco mogą śledzić postępy i kolejne etapy wraz z pełną dokumentacją. Po każdym etapie klient może otrzymać oficjalny raport w sprawie, co szczególnie doceniane jest w przypadku firm o złożonej strukturze zarządzanych wielopoziomowo. Całość obsługi również w CIS MODUS® prowadzona jest w języku wybranym przez klienta.

Uzupełnieniem nowoczesnych sposobów pozyskiwania i przetwarzania informacji jest biblioteka wraz ze stale aktualizowanym i uzupełnianym księgozbiorem.

Zespół

Wysoka, jakość świadczonych przez nasz zespół usług zapewniana jest dzięki wiedzy i doświadczeniu radców prawnych , aplikantów oraz specjalistów dziedzin prawa . Zakres działania zespołu Kancelarii Modus obejmuje szereg płaszczyzn merytorycznych. W podejmowanych przedsięwzięciach prawnicy Modus posiłkują się wiedzą i doświadczeniem wypracowanym i wzbogacanym przez cały zespół na przestrzeni 20 lat.

Szczególnie dumni jesteśmy z faktu, iż nasi klienci wysoko oceniają skuteczność, elastyczność, zaangażowanie, a w konsekwencji profesjonalizm naszego zespołu pozwalający budować długotrwałe relacje.

Partnerzy

Postulat kompleksowego realizowania powierzonych spraw jest jedną z podstawowych zasad w podejmowanych przez nasz zespół działań.

Wraz z partnerami Grupy Modus firmą Modus Estates homes & investment oraz Centrum Finansowym Modus tworzymy, wdrażamy i czuwamy nad właściwą realizacją ustalonych wraz z klientem zadań. Energiczny, operujący w otoczeniu międzynarodowego biznesu ,zespół profesjonalistów jest w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby klientów.

Kapitał Grupy Modus poza wspomnianymi już wartościami stanowi globalne know-how w dziedzinie projektów inwestycyjnych , handlowych oraz prawnych.

W zakresie naszej oferty zawierają się między innymi:

  • Kompleksowe przygotowanie prawne nieruchomości do sprzedaży, wynajmu w szczególności negocjowanie umów (kupno, sprzedaż, najem, inne)
  • Due deligence – ocena stanu nieruchomości również w kontekście przyszłych projektów podnoszenia wartości nieruchomości
  • Finansowanie nieruchomości w szczególności transakcje leasingu zwrotnego ( sale and leaseback )
  • Projekty refinansowania nieruchomości
  • Pomoc w pozyskaniu kredytów inwestycyjnych
  • Optymalizacje kosztów utrzymania nieruchomości,
  • Marketing nieruchomości,
  • Obsługa finansowa i księgowa nieruchomości,
  • Zapraszamy do kontaktu w celu szerszego zaprezentowania usług kancelarii oraz partnerów.

Bezpieczeństwo

Zapewnienie bezpieczeństwa obsługi prawnej jest jednym z podstawowych warunków, jakim należy sprostać, aby pozyskać zaufanie klienta. Elementem bezpośrednio wpływającym na bezpieczeństwo jest sposób przetwarzania danych i informacji pozyskanych od klienta. W przypadku Kancelarii Modus postulat ten realizowany jest dzięki wewnętrznemu systemowi obiegu informacji CIS MODUS . Pozwala on na koordynowanie i obsługę wielu zleconych spraw przy jednoczesnym zabezpieczeniu informacji przed osobami nieuprawnionymi.

Ze względu na konieczność obsługi spraw często poza główną siedzibą kancelarii stworzyliśmy system „mobilnych biur” umożliwiających naszym prawnikom dostęp do bazy danych , programów wiedzy prawniczej z poziomu przeglądarki WWW w każdym miejscu w Polsce czy za granicą. Kancelaria korzysta z nowoczesnych systemów ochrony antywirusowej i oprogramowania zabezpieczającego. Wyróżnia nas zasada bezpiecznego uwierzytelniania haseł typu: kancelaria prawna, prawnik Wrocław, skuteczny prawnik, prawo gospodarcze kancelaria, prawo spadkowe w Polsce i za granicą, prawo medyczne prawnik, prawnik od nieruchomości, kancelaria prawna Modus, obsługa prawna spółek dla Wrocławia, prawnik dla firm, dobry prawnik we Wrocławiu rozwody, spadki, frankowicze, zakładanie i likwidacja spółek handlowych, upadłości, prawo rodzinne, rozwody, prawo autorskie, prawo cywilne Wrocławian Śródmieście Parkowa.

W związku z obsługą instytucji państwowych oraz spółek skarbu państwa prawnicy kancelarii posiadają certyfikaty umożliwiające dostęp do informacji poufnych.

Profesjonalizm

Zajmujemy się tym co robimy dobrze...

Profesjonalizm

Zajmujemy się tym co robimy dobrze. W naszych działaniach proponujemy rozwiązania najlepsze dla naszych klientów. Kieruje nami zasada bezwzględnej lojalności wobec klienta. Powierzone nam zadania realizujemy z pełnym zaangażowaniem.

Zaufanie

Stałe informowanie klienta o postępach w sprawie...

Zaufanie

Stałe informowanie klienta o postępach w sprawie , dyskrecja oraz komfort współpracy związany z partnerskim dialogiem przekłada się na zaufanie, jakim darzą nas klienci.

Adekwatność działań

W podejmowanych czynnościach i poradach prawnych...

Adekwatność działań

W podejmowanych czynnościach i poradach prawnych kierujemy się zawsze dobrem klienta i specyfiką prowadzonej sprawy . Nasze działania stoją zawsze w zgodzie z interesami osobistymi bądź biznesowymi klienta. Staramy się możliwie najpełniej zrealizować zamierzone wraz z klientem cele.